Privátní sítě (DAS)

Řešení pro majitele objektů

Mobilní operátoři, kteří chtějí zvýšit svou kapacitu a pokrytí uvnitř velkých objektů  (jako je stadion, letiště, vlakové nádraží, nákupní centrum, kampus, nemocnice nebo jiná velká budova), by běžně oslovili vlastníky zařízení ohledně instalace distribuovaného anténního systému (DAS). Ale protože uživatelé mobilních zařízení vyžadují stále větší šířku pásma, poptávka po systémech DAS převyšuje nabídku. Uživatelé zařízení začali považovat mobilní pokrytí spíše za nutnost než za vybavenost.

Převzetí odpovědnosti za mobilní pokrytí umožňuje majitelům zařízení zvýšit hodnotu svého nemovitého majetku. S tím, jak se zařízení vyvíjejí, roste s nimi i veřejná konektivita. Samotná WiFi je obvykle nedostatečná. Majitelé a správci zařízení vědí, že ztratí zákazníky, pokud budou mít špatné mobilní pokrytí, a WiFi sama o sobě nemůže zvládnout potřeby kapacity ve většině velkoobjemových lokalit.

Máte privátní síť

Pokud máte to štěstí, že již máte ve svém zařízení soukromou síť (DAS), TIP je připraven zaplatit velkou částku náhrady předem a spravovat váš pronájem nebo licenci DAS.

Chcete privátní síť

Pokud vlastníte nebo provozujete zařízení, ale ještě nemáte soukromou síť (DAS), TIP nabízí řešení “win-win-win”. TIP zaplatí všechny počáteční kapitálové náklady a pomůže vám získat potřebný nástroj, který zlepší hodnotu a prodejnost vašeho objektu. Vaši zákazníci budou moci používat své chytré telefony přesně tak, jak očekávají. A mobilní operátoři profitují z pronájmu přístupu k systému.

Chci se dozvědět více o řešeních privátní sítě (DAS) společnosti TIP

%d