Kim jesteśmy

Telecom Infrastructure Partners (TIP) to wiodąca globalna spółka inwestująca w infrastrukturę telekomunikacyjną i cyfrową.

Nasz zespół

Podstawowe wartości

Ważne: Jeżeli chcesz się uczyć, rozwijać i odnosić długofalowe sukcesy jako specjalista ds. inwestycji i obsługi klienta, TIP jest najlepszym miejscem do pracy w branży.

We Put People First
  • Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi.   Wierzymy, że w obszarze inwestycji w infrastrukturę mobilną nadal istnieje potrzeba kultury profesjonalnych usług.   Podobnie jak prawnicy i konsultanci, budujemy długoletnie relacje doradcze z naszymi klientami – właścicielami nieruchomości, spółkami infrastrukturalnymi oraz operatorami telefonii komórkowej.   Jest to szczególnie widoczne na arenie międzynarodowej, gdzie zaufanie buduje się powoli – i łatwo się je traci.   Dlatego zamiast pracowników zorientowanych na transakcje (lub „sprzedaż”) zatrudniamy osoby, które koncentrują się na długofalowych inwestycjach i długoletnich relacjach.   Jeżeli chcesz się uczyć, rozwijać i odnosić długofalowe sukcesy jako specjalista ds. inwestycji i obsługi klienta, TIP jest najlepszym miejscem do pracy w branży.
  • Dążymy do doskonałości.   Infrastruktura mobilna stanowi istotne źródło dochodu dla właścicieli nieruchomości i krytyczny strategiczny atut dla spółek infrastrukturalnych i operatorów telefonii komórkowej.   Nasi klienci poszukują długoterminowego partnerstwa inwestycyjnego i doradczego ze świadomym liderem w branży.   Nieustannie koncentrujemy się na zapewnianiu doskonałej obsługi klienta.
  • Działamy z autentycznością.   W TIP uważamy, że to, kim jesteś, czyni Cię lepszym w tym, co robisz. Dlatego przede wszystkim chcemy, aby nasi ludzie byli sobą.   Odkryliśmy, że w świecie pełnym pozorów i „fałszywych wiadomości”, autentyczność jest cenionym towarem zarówno wśród klientów, inwestorów, jak i pracowników.   W rzeczywistości, uważamy, że jest to tak rzadkie, iż postrzegamy to jako przewagę konkurencyjną.
  • Działamy uczciwie.   Zdajemy sobie sprawę, że prawie każda podejmowana przez nas decyzja i każde podejmowane przez nas działanie pociąga za sobą etyczny wybór.  Jako liderzy w naszej branży przestrzegamy najwyższych standardów etyki i uczciwości, bez wyjątków i bez kompromisów.
  • Jesteśmy otwarci na zmiany.   Nasz założyciel był pierwszą osobą, która wprowadziła inwestycje w dzierżawę terenów i obiektów na potrzeby telefonii komórkowej w stylu amerykańskim na arenę międzynarodową, najpierw w Europie (jego rodzimym kontynencie), a następnie w Australii i Ameryce Łacińskiej.   Prowadził swoje wcześniejsze przedsięwzięcie przez dziesięć lat nieprzerwanego rozwoju, umożliwiając swojemu inwestorowi wejście na giełdę.   W TIP kontynuujemy tę ekscytującą tradycję przywództwa w branży, poszukując nowych kategorii aktywów i obsługując nowe kraje – z precyzyjnym naciskiem na infrastrukturę mobilną i cyfrową.

You’re in Europe, we’re in Europe


Let’s build something great together!

%d bloggers like this: