Kdo jsme

Náš zakladatel má za sebou zkušenost s akvizicí více než 6 000 pronájmů celosvětově

Telecom Infrastructure Partners (TIP) je přední globální investiční společnost v oblasti telekomunikací a digitální infrastruktury.  Příjemcům nájemného za lokality pro infrastrukturu mobilních sítí nabízíme velkou výplatu hotovosti předem za jejich budoucí nájem a profesionálně spravujeme jejich pronájem.  Ve své předchozí společnosti, založené jako Wireless Infrastructure Partners (WIP) v New Yorku v roce 2009, byl náš zakladatel první, kdo začal investovat do těchto pronájmů globálně – i mimo americký trh. To byl logický krok, protože zatímco agregátoři pronájmu v USA si konkurovali na domácím trhu s přibližně 300 000 lokací, mezinárodní trh, do té doby nedotčený, tvoří několik milionů lokací. Jeho předchozí investor vstoupil na burzu poté, co pan Overman dohlížel na úspěšnou akvizici přibližně 6 000 pronájmů. S podporou závazku až 350 milionů dolarů vlastního kapitálu od InfraBridge, poskytne TIP konečně panu Overmanovi a jeho týmu možnost plně využít třetí vlnu v telekomunikační infrastruktuře.

Náš tým

Základní hodnoty

Pokud se chcete dále učit, růst a uspět jako profesionál v oblasti dlouhodobých investic a klientských služeb, nehledejte nic jiného než TIP.

Lidé jsou na prvním místě
  • Lidé jsou pro nás na prvním místě.  Domníváme se, že v investičním prostoru mobilní infrastruktury je zapotřebí kultura profesionálních služeb.  Stejně jako právníci a konzultanti budujeme dlouhodobé poradenské vztahy s našimi klienty – vlastníky nemovitostí, infrastrukturními společnostmi i mobilními operátory.  To platí zejména v mezinárodním měřítku, kde se důvěra buduje pomalu – a snadno se ztrácí.  Takže spíše než zaměstnance s transakčním (nebo “prodejním”) zaměřením najímáme lidi, kteří se zaměřují na dlouhodobé investice a dlouhodobé vztahy.  Pokud se chcete dále učit, růst a uspět jako profesionál v oblasti dlouhodobých investic a klientských služeb, nehledejte nic jiného než TIP.
  • Usilujeme o dokonalost.  Mobilní infrastruktura představuje materiální zdroj příjmů pro vlastníky nemovitostí a kritický strategický přínos pro infrastrukturní společnosti a mobilní operátory.  Naši klienti hledají dlouhodobé investiční a poradenské partnerství s lídrem v oblasti infrastruktury mobilních sítí.  Naše zaměření na poskytování vynikajících klientských služeb je neúprosné.
  • Jednáme autenticky.  V TIP si myslíme, že to, kdo jste, vás dělá lepšími v tom, co děláte.  Takže v první řadě chceme, aby naši lidé byli sami sebou.  Zjistili jsme, že ve světě plném předstírání a “falešných zpráv” je autenticita ceněnou komoditou mezi klienty, investory i kolegy.  Ve skutečnosti si myslíme, že je to tak vzácné, že to považujeme za konkurenční výhodu.
  • Jednáme bezúhonně.  Uvědomujeme si, že téměř každé rozhodnutí, které učiníme, a každý čin, který podnikneme, zahrnuje etickou volbu. Jako lídři v našem oboru dodržujeme nejvyšší standardy etiky a integrity, bez selhání a bez kompromisů.
  • Využíváme změnu.  Náš zakladatel byl prvním v investování do pronájmu infrastruktury mobilních sítí  mimo USA, nejprve v Evropě (jeho domovský kontinent) a poté do Austrálie a Latinské Ameriky.  Eric vedl svůj předchozí podnik během deseti let nepřetržitého růstu, což umožnilo jeho investorovi vstoupit na burzu.  Ve společnosti TIP pokračujeme v této vzrušující tradici vedoucího postavení v oboru, sledujeme nové třídy aktiv a působíme v nových zemích – s úzkým zaměřením na mobilní a digitální infrastrukturu.

Vy jste v Evropě, my jsme v Evropě

Pojďme společně vybudovat něco skvělého!

%d bloggers like this: