Co děláme

Majitelům nemovitostí nabízíme velkou výplatu hotovosti předem za jejich budoucí nájemné a profesionálně řídíme jejich pronájem.

Naše role investora do nájmů nám umožňuje vytvářet velkou hodnotu pro vlastníky nemovitostí, infrastrukturní společnosti i telekomunikační operátory.

Majitelé nemovitostí.  Infrastrukturní společnosti a mobilní operátoři po celém světě si pronajali miliony míst na zelené louce, střechách a stavbách, jako je ta vaše.  Majitelé nemovitostí, jako jste vy, čelí otázce: měl bych i nadále vybírat nájemné nezávisle, nebo spolupracovat s odborníky a možná odprodat jeho část nebo celý pronájem?

Pro majitele nemovitostí děláme to, co dělá každá dobrá investiční banka:

Telekomunikační operátoři a infrastrukturní společnosti.  Díky našim bohatým zkušenostem a efektivním procesům je TIP atraktivní a profesionální protistranou pro telekomunikační operátory i infrastrukturní společnosti.  Usilujeme o dlouhodobá, vzájemně prospěšná partnerství s telekomunikačními operátory a infrastrukturními společnostmi a jsme ochotni nabídnout dlouhodobou předvídatelnost, včetně:

  • Rámcových smluv (MLA);
  • Programy výplaty nájmu předem sponzorované nájemci;
  • Akvizice zařízení infrastruktury;
  • Zpětný leasing pozemků a infrastruktury;
  • DAS a financování datových center.

Usilujeme o dlouhodobá, vzájemně prospěšná partnerství s telekomunikačními operátory a infrastrukturními společnostmi a jsme ochotni nabídnout dlouhodobou předvídatelnost.

Společně silnější.

Majitelé nemovitostí i nájemci hledají vzájemně prospěšný vztah s dlouhodobou předvídatelností.

%d bloggers like this: